Капітан збірної України Андрій Ярмоленко вийшов з лазарету. Вінгер з’явився на 70-й хвилині матчу “Аль-Айна” у чемпіонаті Об’єднаних Арабських Еміратів проти “Аль-Ахлі Дубай”.

Українець увійшов в гру при рахунку 0:1 на користь суперника. На 80-й хвилині підопічні Сергія Реброва рахунок зрівняли завдяки вдалому розіграшу кутового, повідомляє UA-Футбол.

Обидва суперники – претенденти на чемпіонські медалі. Після матчу “Аль-Ахлі” лідирує в лізі (46 залікових пунктів), а “Аль-Айн” іде на другій позиції, поступаючись п’ятьма очками. У третьої “Аль-Вахди” стільки ж очок, стільки і у підопічних Реброва (по 41).

До кінця чемпіонату залишилося ще п’ять турів.

Особисто для Ярмоленка цей матч став 18 у поточному сезоні внутрішньої першості. На його рахунку вісім голів і три асисти. Попередні чотири поєдинки “Аль-Айна” він пропустив через травму. Вона також стала причиною, чому Андрій не грав у складі збірної України у березневих матчах.