Френк Лемпард провів перший матч на чолі Челсі після повернення до лондонського клубу. Зміна головного тренера поки що не принесла жодних позитивних результатів.

Український вінгер «аристократів» Михайло Мудрик залишився в запасі на цей поєдинок, повідомляє «Український футбол».

Рахунок у матчі було відкрито на 31-й хвилині. Приголомшливий гол забив Матеус Нуньєс. Поденсе зовнішньою стороною стопи вирізав подачу до центру штрафного майданчика, звідки м’яч був вибитий на правий край. Там Нуньєс у дотик пробив у дальню дев’ятку воріт Челсі.

У другому таймі головний тренер гостей Лемпард замінами спробував змінити перебіг подій. Наставник «аристократів» випустив п’ять нових гравців, серед яких був Мудрик, але рахунок так і не змінився.

Челсі посідає 11-е місце у турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 39 очок. Вулверхемптон піднявся на 12-й рядок (31 очко).

У наступному турі чемпіонату Англії Челсі на своєму полі зіграє із Брайтоном. Поєдинок відбудеться 15 квітня і розпочнеться о 17:00 за київським часом.