Олексій Кащук, який на правах оренди з Шахтаря виступає за Сабах, оформив другий дубль за сезон у чемпіонаті Азербайджану.

Українець вийшов в основі на матч із Тураном і оформив перше взяття воріт на 26-й хвилині. Після прострілу з правого флангу Кащук підхопив м’яч і протягнув його до правого кута воротарського майданчика, після чого з гострого кута точним ударом низом відправив м’яч під ліву штангу воріт.

На 64-й хвилині українець після подачі з лівого флангу першим дотиком прийняв м’яч, а другим відправив його у сітку воріт із правого кута воротарського, повідомляє «Український футбол».

Цього сезону Кащук провів за Сабах уже 28 матчів, у яких він забив 14 голів і зробив вісім результативних передач. Минулий свій дубль він оформив у грі з Кяпазом (5:0).

Кащук грає за Сабах із березня 2022 року. Його оренда розрахована до кінця цього сезону, а контракт із «Шахтарем» закінчується влітку 2024 року. Transfermarkt оцінює гравця в 700 тисяч євро.