Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань поділився думками щодо матчу Євро-2023 проти Іспанії.

Підопічні Ротаня двічі вели в рахунку по ходу матчу, але так і не змогли здобути перемогу в заключній грі групового етапу Євро-2023 проти Іспанії (2:2).

Попри втрачену перемогу Ротань був задоволений грою команди.

«Вітаю команду з виходом у чвертьфінал! Ми це заслужили. Сьогоднішнім матчем ми підтвердили, що перебуваємо на правильному шляху.

Зараз у роздягальні стоїть тиша, але я сказав хлопцям: якби два роки тому, коли ми збирали команду, нам хтось сказав, що ми гратимемо як мінімум на рівних з Іспанією, мабуть, ніхто б не повірив.

Тому я вітаю підопічних із цим результатом, із гарною грою, що надважливо для мене. Ми довго до цього йшли. Хороший матч — як на майбутнє, так і взагалі. Вітаю суперників із першим місцем у групі, у них дуже гарна команда.

Вихід у чвертьфінал ми присвячуємо нашим воїнам, які на фронті. Ми також билися за всю Україну й показали цей результат для всієї країни, для наших воїнів», — сказав Ротань після матчу.

Нагадаємо, що в 1/4 фіналу Євро-2023 Україна зіграє проти переможця групи D.