Капітан молодіжної збірної Франції Максанс Какере прокоментував поразку своєї команди від України у вчорашньому матчі 1/4 фіналу Євро-2023 (U-21) (1:3).

Про це пише dynamo.kiev.ua.

«Величезне розчарування. Ми не зробили того, що було потрібно для перемоги в цьому матчі. Гра була в наших руках за рахунку 1:0, але ми припустилися кількох дрібних помилок, що дало змогу Україні вийти вперед. Це зобов’язувало нас забивати в другому таймі, але з цим завданням ми так і не впоралися. Усі дуже розчаровані.

У другому таймі в нас було краще володіння м’ячем, ніж у суперника, але нам не вдалося створити достатньо гольових моментів. І, врешті-решт, це позначилося на результаті.

Це справжня ганьба, тому що у нас були інші цілі на цьому великому турнірі. Тепер нам доведеться пережити те, що сталося. Ми всі повинні взяти на себе відповідальність за цей результат», — наводить слова Какере УЄФА.