У російському футболі, який перебуває під санкціями УЄФА та ФІФА, хочуть посилити ліміт на легіонерів.

З жорсткою критикою цього рішення виступив президент ФК «Урал» Григорій Іванов, повідомляє «Телеграф» з посиланням на Sport24.ru. Він зазначив, що у світовому футболі немає жодного ліміту на легіонерів.

«У світовому футболі немає ліміту на легіонерів. У РПЛ (чемпіонат рф з футболу, — Ред.) ще рік навіть не пограли при новому ліміті, треба ж спочатку спробувати, а потім посилювати.

Уряд не влаштовує якість легіонерів? У нас поки що нічого не планується. Що бразильці у «Зеніті» чи іноземці у «Спартаку» погані? В «Уралі», я вважаю, теж хороші легіонери.

Ми змінюємо ліміт майже щороку. Тепер міняємо сьогодні, потім завтра запровадимо новий ліміт. Як ви не можете зрозуміти, що з нас уже весь світ сміється!», — заявив Іванов.

Нагадаємо, зараз у РПЛ діє ліміт на легіонерів за формулою «13+12». Він передбачає наявність у заявці футбольного клубу не більше 13 іноземних гравців та не менше 12 футболістів із російським паспортом. При цьому на поле одночасно зможуть вийти не більш 8 легіонерів. За інформацією Матч ТВ, російська влада незадоволена якістю іноземних гравців, а тому хоче посилити ліміт.