- 19 сентября 2023
- "Український футбол"
77-річний наставник Динамо Мірча Луческу прокоментував гру 20-річного футболіста київської команди Назара Волошина, який забив перший м’яч у переможному поєдинку проти Ворскли (2:0).
Луческу розповів, чому він по ходу матчу часто висловлював претензії до Назара Волошина, який відзначився першим голом у цьому поєдинку.
«Він припускався багато помилок, особливо в контратаках. Тому я його замінив. Він мав сьогодні гарні моменти, щоб забити більше, ніж один м’яч», – сказав румун на післяматчевій прес-конференції.
Також досвідчений коуч додав такі слово про свого підопічного:
«Помилки Волошина не проблема, бо це молодий футболіст, який навчається на цих своїх помилках. Перший тайм він провів добре, мав багато простору. Запам’яталася його комбінація із Буяльським. Волошин — дуже молодий, він навчається, тож його помилки, повторюся, не є проблемою».
Для динамівців це була перша гра в УПЛ за майже місяць. Попередній раз команда Мірчі Луческу в рамках чемпіонату України грала 20 серпня з Чорноморцем, який сенсаційно переміг із рахунком 3:2. Після цієї вікторії Динамо з дев’ятьма очками піднялося на сьоме місце в УПЛ. У Ворскли також дев’ять балів, але за забитими-пропущеними вона посідає позицію нижчу за киян, а саме дев’яту.