Чемпіон WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) поділився думками про майбутнє, пише «Трибуна».

— Як думаєш, Ф’юрі фінальний злодій у цій грі?

— У великій грі, думаю, що так. Я думаю про те, що хочу віддавати час для виховання своїх дітей, возити хлопців на тренування, бути з ними на тренуваннях, забирати з тренувань, спілкуватись з ними, возити їх у школу, допомагати їм у становленні.

Вони як раз починають свій шлях, 8-10 років хлопцям. З донею я по-іншому себе веду. Але мені не хочеться їхати і по пів року десь знаходитись. Зараз, коли останній табір був такий довгий, я вже більше думав про те, що пацани ростуть, а мене нема.

Через телефон, через відеозв’язок ти не можеш дати те, що ти повинен дати. Звичайно, що всьому є якась кінцева точка. У кар’єрі спортсмена вона також є. Я про це задумуюсь. Реально задумуюсь.

Я хочу ще жити після цього. І не ходити труситися чи записувати, що в мене завтра. Треба на все дивитись реально. Я бачу, що не такий старий, мені 35 років, але я бачу, що є ресурс, який закінчується. Не хочеться, щоб тебе мутузили потім.

Самообманом не можна займатись. Якщо ти розумієш, що молоді хлопці підходять, і в них швидкість краща, вони більш витривалі. Треба просто собі сказати: «Дружань, вибирай інший вид діяльності і трудись». Все», — сказав Усик.