В середу, 14 грудня баскетбольний клуб «Прометей» зіграв з «Клуж-Напокою» в рамках групового турніру Еврокубку, повідомляє UA-Футбол.

14 грудня. Груповий турнiр 7DAYS EuroCup. Група А.

БК «Прометей» — БК «У-Банка Трансiльванiя Клуж-Напока» — 105:82 (28:27, 23:30, 28:15, 26:10)

Стартова п’ятірка «Прометея» суттєво відрізнялася від багатьох попередніх матчів команди у Єврокубку. Наша команда вдало атакувала кошик суперника з периметра, проте й суперник не відставав. У другій половині чверті українська команда додала і пішла на першу перерву у статусі лідера.

Після перерви гості зуміли відігратися і вийти вперед. Максимальна перевага становила 6 очок.

У дебюті третьої чверті імпульс команді дали Олександр Липовий та Денис Лукашов. Завдяки відмінному захисту «Прометея» у третій чверті суперник набрав лише 15 пунктів.

У заключному відрізку гри українська команда не могла розраховувати на Санона, так як він отрима травму, але все ж задовго до фінальної сирени, зняла всі питання про переможця.