ФК Гірник-Спорт, який виступає у Першій лізі України у групі В може не зіргати у наступній частині сезону. Майбутнє команди залежить від їхнього спонсора Ferrexpo, повідомляє 24 канал.

Команда з міста Горішні Плавні, яке знаходиться у полтавській області, виглядає вкрай погано у сезоні. Гірник-Спорт йде на останньому місці у турнірній таблиці з 8 очками у активі. Команда відстає на 12 очок від порятункової зони підвищення у класі.

Віра у майбутнє

Головний тренер команди Ігор Жабченко проаналізував виступи команди у першій половині сезону. Назвав причини невдачі та спрогнозував майбутнє команди:

«Для нас це дуже неоднозначний сезон. Якщо відверто, то ми навіть могли не стартувати, але за два тижні до початку чемпіонату керівництво клубу ухвалило рішення брати участь у змаганнях. Довелося за короткий проміжок часу буквально збирати нову команду, адже з попереднього сезону залишилось три-чотири футболісти.

На базі зберемося наприкінці січня чи на початку лютого. Все залежить від нашого спонсора Ferrexpo. Якщо підприємство працюватиме, то братимемо участь у весняній частині сезону. Якщо будуть фінансові проблеми, можемо не продовжити чемпіонат», – розповів тренер.