Колишній нападник збірної України з футболу Роман Зозуля украй емоційно прокоментував вчинок свого колишнього партнера по команді Андрія Шевченка. Екстренер «жовто-синіх» під час ЧС-2022 взяв участь у матчі легенд футболу, де в обіймах сфотографувався із президентом ФІФА Джанні Інфантіно, повідомляє Obozrevatel.

Після того, як Інфантіно та ФІФА заборонили президенту України Володимиру Зеленському виступити перед фіналом чемпіонату світу, у Зозулі урвався терпець.

«Давайте розплющимо очі. Настав час, поставити крапки над і. Ви розумієте, що проросійський Інфантіно і далі вмивається російськими грошима! Повністю вся структура ФІФА і далі танцює на російських рублях. Андрій Шевченко. Посол. Патріот. Великий тренер і футболіст. Людина, яка замість того, щоб переконувати ФІФА в необхідності дати можливість виступити Зеленському, просто фоткається з Інфантіно. З людиною, чиї руки в лайні російських грошей. Боже, та що ж відбувається. Куди всі дивляться?» — написав Роман у своєму Telegram-каналі «Зозуля кує».

Ексфутболіст дав пораду Шевченку.

«Андрій замість спроб домовитися про зняття санкцій з Абрамовича та пропозицій ввести його в переговорну групу — краще б ви робили з ФІФА орган, який не буде заангажований, і на який не впливатиме Росія. Неможливо це вже терпіти. Запам’ятайте, ми сильна та вільна країна, до якої увірвався ворог о 4-й ранку. І вже 9 місяців тероризує всю країну. Знищує, гвалтує, краде, вбиває… А ви, пане Шевченко, і далі тиснете руки тим, хто підтримує Росію», – зазначив Роман.

Зозуля також нагадав про кар’єру Андрія Миколайовича.

«Якщо хтось забув про політичну кар’єру пана Шевченка, то хочу вам нагадати, що його партія ОПЗЖ. А нещодавно журналісти розкопали його бізнес разом з Абрамовичем. Звичайно, хтось скаже, що на це можна заплющити очі. Тоді нагадаю вам, про те, хто кум у пана Андрія: Сільвіо Берлусконі. Людина, яка товаришує з Путіним. Людина, яка звинувачує у війні Україну, а не мерзенну Росію. Ну і давайте не будемо забувати про НОК, куди Шевченко пішов разом із усіма з ОПЗЖ», – підсумував Зозуля.