Британський боксер Тайсон Ф’юрі готується до об’єднавчого бою за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі. Його суперником стане Олександр Усик.

Ф’юрі не сумнівається у перемозі над українцем, повідомляють «Новини.LIVE» із посиланням на Boxing Scene.

34-річний Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) вважає себе фаворитом майбутнього поєдинку, який має відбутися на початку весни 2023 року. На думку британця, 35-річний Олександр Усик (20-0, 13 КО) не зможе гідно йому протистояти на рингу.

«Впевнений, бій проти Усика вийде для мене легким. І я зараз кажу серйозно. Навряд чи мені доведеться так само працювати, як у поєдинку з Дереком Чісорою. Той бій був майже рівним. Він завдав мені неприємностей. Українець не зможе цього зробити», — упевнений Тайсон Ф’юрі.

Аргументи Ф’юрі

«Циганський барон» як підстави своєї точки зору наводить габарити майбутнього суперника. Вусик нижче Ф’юрі по зросту, у нього менше розмах рук. Тайсон упевнений, що зможе скористатися перевагою, яку дадуть йому антропометричні дані.

«Я не знаю жодного боксера, який міг би мене перемогти. Більшість із них схожі один на одного, це нескінченний конвеєр безликих претендентів на титул. Я завжди доводив, що гідний бути на вершині боксу. Так станеться і в поєдинку проти Усика», — пообіцяв Тайсон Ф’юрі.