Один із найяскравіших футболістів України на стику 00-х та 10-х років після завершення кар’єри не може знайти себе, а згодом свій відбиток наклала російсько-українська війна.

Після 24 лютого Мілевський був помічений у волонтерських проявах, але після кількох медійних скандалів випав з інфопростору, пише «Український футбол».

«Артем відходив від завершення кар’єри, це дуже складний процес. Почалася війна і це ще більше затягнуло його в депресивний стан. Він досі, як я бачив, із нього не вийшов.

Нам усім, хто може спробувати підтримати Мілевського. Спробувати інтегрувати у життя. Артем поки що сам, у нього були стосунки, але він сам. Це зовсім інша історія», – сказав Бебех в інтерв’ю YouTube-каналу «Футбол24».

Мілевський завершив професійну кар’єру футболіста у вересні 2021 року. Артем виступав за Динамо з 2002 по 2013 рік, за цей час він відіграв 253 матчі, в яких забив 83 голи і віддав 54 результативні передачі.

Після відходу з Динамо у 2013 році Артем встиг пограти у Газіантепспорі, Хайдуку, РНК Спліт, Конкордії, Тосно, Динамо-Брест, Кішварді та Минаю.

З 2006 до 2012 року провів 50 матчів за збірну України, на його рахунку вісім голів.