Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик продовжує допомагати у відновленні українських міст. Амбасадор платформи UNITED24 пожертвував велику суму на відродження села Мощун у Київській області.

Усік вніс понад 13 мільйонів гривень, повідомляють «Новини.LIVE».

35-річний Олександр Усик (20-0, 13 КО) повністю виконує функції одного з послів урядової програми UNITED24. Власник чемпіонських поясів за версією WBO, WBA, IBO та IBF пожертвував 13,8 мільйона гривень фонду Newkraine на відновлення села Мощун Київської області.

Внесок Усика

«Я підтримую донатом благодійну платформу Newkraine. Закликаю всіх наших друзів, відомих людей, бізнесу та міжнародних фондів приєднатися та підтримати Newkraine. Україна потребує нашої допомоги прямо зараз», — пояснив Олександр Усик.

Пожертвувані спортсменом гроші повністю закривають благодійний збір. Завдяки вкладу Олександра Усика платформа Newkraine збудує 10 ергономічних модульних будинків, створених за європейськими технологіями від українських підрядників.

Нагадаємо, Олександр Усик продовжує готуватися до бою з Тайсоном Ф’юрі, переможець якого стане абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі. Британець вважає себе лідером протистояння, покладаючись на власні габарити.