В суботу Михайло Мудрик провів невдалу гру проти Ньюкасла, Челсі програли 4:1. Фанати «аристократів» були обурені і критикували українця за погану гру. Але вже в неділю Михайло в сторіс Інстаграму виклав відео з Парижу. Пише sportnews.com.ua

В цьому відео Мудрик демонструє красоту столиці Франції, пролітаючи над Сеною в гелікоптері.

У цей же час Віолєтта Грачова, громадянка рф, публікує такий же вигляд з гелікоптера (будівля Allianz trade). Нік росіянки в інстаграмі @violetta.bert. Як пишуть ЗМІ на болотах, Віолетта успішно зустрічалась з норвежцем Норманном, який грав у московському Динамо та гравцем Зеніта Андрієм Мостовим. Тобто полює професійно на футболістів. Сама вона живе в Еміратах, і не страждає від санкцій на своїй батьківщині. Самі розумієте, як називають таких дівчат, які не працюють, але шикують у Дубаях.

 

Збіг у одночасному публікуванні відео з одного місця теоретично можливий, але Михайло активно лайкає пости росіянки, що ще раз унеможливлює збіги. За ці «лайки» Михайлу резонно «прилітає» від вболівальників:

Все би нічого, але Мудрик є гравцем національної збірної України — країни, на яку напала росія. І зустрічатись з росіянкою нині — «зашквар».

Нагадаємо, що Мудрика звинувачували в тому, що він незаконно покинув територію України і є ухилянтом, оскільки є призовного віку та виїхав по програмі «Шлях», не повернувшись у встановлений строк.