Едмар, який є виконувачем обов’язків головного тренера харківського Металіста 1925, розповів про своє ставлення до України. Наставник харків’ян сказав, що він хоче підтримати Україну, повідомляє Український футбол.

«Якщо чесно, то зрозуміло, що я, як і всі, ще такого не переживав раніше. Такий досвід у мене вперше. З іншого боку, я приїхав, щоб підтримати Україну. Я не можу воювати, я не вмію цього робити, ніколи не тримав у руках автомат. Але я міг підтримати у футболі країну, яка дала мені все, що я маю у житті», – сказав Едмар в інтерв’ю клубній прес-службі Металіста 1925.

Також коуч харківської команди висловився про свою родину.

«Звідси моя дружина, тут народилися мої діти. Коли відбуваються атаки, під час перебування в укриттях під час повітряних тривог у мене є неприємні відчуття. Але чесно, мені вже не страшно. Я впевнений, що перемога буде за нами, це 100%. Коли ти правильно чиниш у житті, думаю, тоді все змінюється на краще у житті», – додав Едмар.

Після першої частини сезону харківський Металіст 1925 з 18 очками в активі знаходиться на сьомому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.