Головний тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевіч дав оцінку суддівським рішенням у деяких матчах команди в українській Прем’єр-лізі у першій частині цього сезону-2022/2023, пише Sport.ua.

– Хочеться запитати про суддівство. Вилучення Мудрика в грі з «Рухом», скасований гол Зубкова з «Олександрією», скасування двох м’ячів у ворота «Зорі». Чи не забагато спірних моментів протягом 13 матчів [УПЛ] не на користь «Шахтаря»?

– Є рівень – гравців, тренерів, суддів. Якщо арбітр це робить навмисно – український футбол має проблему. Якщо ж він просто помиляється, то всі помиляються – я, футболісти, – і тоді нічого страшного. Якщо помилка повторюється, то все очевидно. Я іноземець, однак я не дурний. У цьому питанні треба працювати та захищати інтереси клубу. Я говорю про це в інтерв’ю, але за кожне інтерв’ю може бути покарання, штрафи. Ми повинні концентруватися на футбольному полі, віддавати там максимум. Я бачу, що таке трапляється не лише в нас, а й у інших команд: комусь дають очки, у когось забирають. Це повторюється, і ми маємо говорити про це. Повторюся: якщо це робиться спеціально, у нас проблема, якщо ж питання людської помилки, то всі вдосконалюються, і в цьому немає нічого страшного. Слід дивитися на те, як часто це повторюється, і тоді реагувати.

«Шахтар» у турнірній таблиці УПЛ посідає 2 місце з 30 очками після 13 матчів. Лідирує «Дніпро-1», який має 35 пунктів після 14 зустрічей.