Олександр Петраков залишить посаду головного тренера національної збірної України у після закінчення контракту з Українською асоціацією футболу (УАФ), повідомляєвидання «Український футбол».

Журналіст Ігор Бурбас запевняє, що відбір на Євро-2024 збірна України розпочне під керівництвом Сергія Реброва. Питання лише в тому, чи допрацює наставник чинний контракт з Аль-Айном, який в останніх матчах демонструє невдалу гру.

Бурбас зазначив, що питання продовження контракту з Петраковим не виносили на порядок денний Виконкому УАФ, який відбувся минулого тижня.

«Якщо до березня Ребров звільниться з посади в Аль-Айні (є варіанти), він негайно почне виконувати обов’язки в національній команді. Він до дрібниць уже проговорив свій контракт з УАФ. Якщо в Еміратах доведеться затриматись до червня, збір проведе його тренерський штаб», – написав Бурбас у своєму Telegram.

Нагадаємо, Петраков очолив збірну України у листопаді 2021 року. Під його керівництвом команда не пробилася на ЧС-2022 та не змогла підвищитися у Дивізіон А Ліги націй УЄФА. Угода Петракова з УАФ добігає кінця 31 грудня 2022 року.