Вінгер Челсі Михайло Мудрика став героєм протистояння із Ньюкаслом (1:1, 4:2, по пен.) в 1/4 фіналу Кубка ліги. Українець, вийшовши на заміну, зрівняв рахунок у компенсований час, а потім ще й реалізував пенальті серії.

Свій гол Мудрик забив після грубої помилки захисника Ньюкасала Кірана Тріпп’єра. Велику повагу викликав вчинок українця, який після матчу опублікував сторіс зі словами підтримки у бік суперника.

«Кіран, просто хочу сказати тобі: залишайся сильним. Лайно іноді трапляється, але я вважаю, що ти сильний футболіст, що б не трапилося».

Гол Мудрика:

Нападник Вест Гема Майкл Антоніо та форвард Ньюкасла Каллум Вілсон у подкасті The Players Channel на YouTube-каналі BBC Sport не пройшли повз даної ситуації та прокоментували її.

Антоніо зазначив, що протягом своєї кар’єри не бачив нічого подібного.

«Тріпп’єр припустився помилки, яка призвела до гола, і Мудрик опублікував допис, в якому написав: «Це футбол, таке трапляється з усіма, але це частина гри, не падай духом». Ви говорили з Кіраном про це? Це дуже важливо! Я не думаю, що таке коли-небудь траплялося у футболі. Це щось свіже і нове».

Вілсон також заявив, що поведінка Мудрика його приємно здивувала.

«Я не чув такого від суперника. Ви можете отримати такі слова від товариша або друга, але від суперника та людини, яка від цього виграла, це справді повага. Думаю, що це був фейр-плей від нього. Це був хороший крок, він не був зобов’язаний цього робити, адже вони виграли гру. Однак це фантастично».