Як ми вже повідомляли, серед жертв російського ракетного удару по Києву 29 грудня 2023 року – 27-річна футболістка Вікторія Котлярова та її мама. Вони загинули разом на роботі.

Тепер стало відомо, що 23 грудня Вікторія одружилася, у січні їй мало виповнитися 28 років.

“Віка, в дівоцтві Чорновіл, навчалася у школі-інтернаті, що на Старій Подусівці у Чернігові. Закінчила у 2012 році, – розповідає її тренер Борис Скоп, вчитель фізкультури школи-інтернату. – Саме тут почалася її спортивна кар’єра. Була, як сонечко. Допомагала мені завжди тренувати молодших вихованців.

Вікторія виступала за чернігівський «Спартак», а вже потім поїхала до столиці, виступала київському «Атекс» та уманському «Ятрань-Берестівець». Тренер дізнався страшну новину про загибель вихованки першого січня. Каже, досі не може оговтатися.

У цій футбольній школі-інтернаті олімпійського резерву “Спартак” (нині “Чернігівський ліцей” облради) навчалися обдаровані спортсменки з усієї України.

Віка грала на позиції воротаря. На фото 2011 року вона разом з дівчатами з Донецька, Луганська, Миколаєва, Криму – вони об’їздили всю Україну, вигравали чимало турнірів.

Студентська подруга Вікторії Лідія Ошовська розповіла, що Віка залишила спорт, бо жіночий футбол в Україні – не дуже прибуткова справа. Їздила на заробітки у Польщу.

– Вона жила з мамою, яка працювала на заводі у Святошинському районі, саме нещодавно і її забрала працювати до себе, – розповідає подруга. – Про роботу свою не говорила. Там удвох вони і загинули.

Маму Вікторії поховали у місті Тальне на Черкащині, звідки вони родом. По Віці ще триває експертиза ДНК. Тіл багато, вони сильно понівечені, неможливо впізнати.

За словами подруги, за Вікторією сумує уся їхня футбольна спільнота.

– Вона була дуже активною, з багатьма дружила, завжди була усміхненою. Мала багато планів на життя, хотіла народити дитинку.

Вікторія вийшла заміж 23 грудня, за кілька днів до ракетного обстрілу, що обірвав її життя. Її чоловік – Андрій Котляров з Києва, нині військовослужбовець.