Український півзахисник Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у ворота Саннуа і допоміг своїй команді вийти в наступний раунд Кубка Франції.

Ігнатенко забив на 66-й хвилині матчу, рятуючи французький клуб від поразки в основний час — 1:1.

В овертаймі команди голів не забивали, тому переможця на стадії 1/32 фіналу Кубка Франції вдалося визначити лише в серії післяматчевих пенальті. З рахунком 4:2 далі проходить Бордо українського легіонера. Третій пенальті успішно реалізував Ігнатенко.

Зазначимо, що для Данила Ігнатенка це перший гол із 17 жовтня 2022 року. Загалом це його третій забитий м’яч за французьку команду в 66 іграх, також в активі українця 5 результативних передач.

Нагадаємо, що в січні 2022 року Шахтар достроково повернув Данила Ігнатенка з Дніпра-1 і віддав в оренду аутсайдеру чемпіонату Франції — Бордо, який згодом підписав повноцінний контракт з українським футболістом.

Додамо, що наразі Бордо посідає 13 місце у другому дивізіоні Франції.