Ігор Харатін перейшов до Легії у 2021 році. За даними порталу Transfermarkt, представник України коштував близько мільйона євро. Незважаючи на таку суму, він так і не зробив кар’єру в столичній команді.

Досить сказати, що в поточних іграх центрального півзахисника повністю відсунули на другий план. Він жодного разу не вийшов на поле в основі Легії, граючи лише в дублюючому складі.

Тому не дивно, що ситуація не зміниться і в другій частині сезону. Як повідомляє sport.tvp.pl, Харатін офіційно переведений до дубля Легії. Свою подальшу пригоду у Варшаві, а точніше її кінець, він проведе на рівні третьої ліги.

При цьому варшавський клуб не закриває очі на відхід українця під час зимового трансферного вікна. Такий сценарій ще можливий, але спочатку на 28-річного гравця хтось повинен був би вийти. Також має бути зацікавленість у переході з боку самого футболіста.

А це, в свою чергу, буде не особливо легко. Харатін залишається одним з найбільш високооплачуваних гравців Легії. Тому більш імовірно, що півзахисник попрощається з командою після закінчення поточного сезону. Контракт досвідченого гравця розрахований лише до 30 червня 2024 року.