Колишній футболіст збірної України Ігор Харатін може провести другу половину цього сезону у дублі польської «Легії». Тренерський штаб команди не розраховує на півзахисника.

Харатін може перейти до іншого клубу вже у січні 2024 року, повідомляє Sport.tvp.pl.

Польський етап кар’єри Ігоря Харатіна вийшов невдалим для українського футболіста. Сезон 2023/2024 півзахисник проводить у дублі «Легії», до якого він перейшов у 2021 році. Керівництво клубу дозволило 28-річному Харатіну шукати нову команду.

Проблеми Харатіна

Із самого початку поточного сезону Ігор Харатін не був заявлений за основний склад «Легії», а тепер його взагалі перевели в дубль, який виступає в четвертому за силою дивізіоні польського футболу. Керівництво клубу дозволило гравцеві шукати нову команду. Контракт Харатіна із «Легією» закінчується влітку 2024 року.

Ігор Харатін є вихованцем київського «Динамо», проте йому не вдалося виявити себе у столичному клубі. Також він виступав за харківський «Металіст» та луганську «Зорю».

У 2019 році Харатін перейшов до угорського «Ференцвароша», де грав під керівництвом Сергія Реброва разом з Олександром Зубковим. Український футболіст тричі вигравав золоті медалі чемпіонату Угорщини.