Колишній нападник київського «Динамо» Олег Саленко в інтерв’ю іспанському виданню Relevo розповів, як вплинуло повномасштабне вторгнення Росії на відносини з першою сім’єю, яка живе в рф. Власник рекорду чемпіонатів світу за кількістю голів в одному матчі зізнався, що вражений рівнем зобмірування в країні-агресорі, пише OBOZREVATEL.

Саленко зазначив, що після початку війни його старший син не торкався теми війни, а перша дружина заявила, що все правильно, і що українців треба звільнити.

«Я не витримав: «Що ти верзеш? Кого ви маєте звільнити? Ти провела зі мною пів життя, ти об’їздила весь світ, і тепер, коли я живу в Києві, від чого вони повинні мене звільнити?» Потім, через два чи три тижні, я подзвонив їй. З того часу я її послав і більше з нею не розмовляю. Таким чином у Росії промивають мізки. За десять років вони підготували людей до думки, що це звільнення України», – заявив ексфутболіст.

Олег Анатолійович сумно додав, що йому не можна багато говорити про свою колишню родину.

«Я періодично спілкуюся з ними. Там люди розуміють, що все це неправильно, але вони теж багато чого не можуть сказати. Вони проти війни», – сказав колишній спортсмен.

«Я тут зі своєю нинішньою сім’єю. Але моя перша сім’я, син і колишня дружина живуть у країні, яка напала на мене. Коли були вибухи, я був тут і заспокоював людей. Я росіянин і я заспокоював українців. Я росіянин, який живе в Україні», – підсумував Саленко.