Мадридський «Реал» обіграв «Барселону» і в 13-й раз у своїй історії завоював Суперкубок Іспанії. Поєдинок на стадіоні Університету короля Сауда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 4:1.

Український голкіпер «Реала» Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів повний матч, відбивши 9 ударів.

Номінальні господарі феєрично розпочали матч, повівши 2:0 вже на 15-й хвилині. Дубль оформив Вінісіус Жуніор. Завдяки своїм грамотним діям, 23-річний бразилець двічі зміг уникнути офсайду, граючи на одній лінії із захисниками «Барселони».

Після цього у гру вступив український голкіпер, зробивши ефектний сейв.

На жаль, залишити свої ворота у недоторканності 24-річний уродженець Харківщини не зумів. На 33-й хвилині Роберт Левандовський гарматним пострілом скоротив відставання.

На повторі було чітко видно, що наш співвітчизник не бачив моменту удару.

Від інтриги в грі врятував той самий Вінісусіс, ще до перерви оформивши хет-трик.

У другому таймі всі крапки над «і» зняв Родріго, зробивши рахунок розгромним.

На 80-й хвилині наш голкіпер не дав Жоау Феліксу забити гол-шедевр. 24-річний нападник «веселкою» обіграв захист, але переграти українця йому не вдалося.

Таким чином, Лунін додав до свого резюме 6-й титул. Нагадаємо, що у складі «Реалу» Андрій є: