Новачок Шахтаря бразилець Кевін дав перше інтерв’ю як гравець української команди, повідомляє пресслужба донецького клубу.

— Кевіне, ласкаво просимо до Шахтаря! Поділися своїми першими емоціями від приєднання до команди.

— Я був дуже схвильованим, коли дізнався, що мною цікавиться Шахтар. Це клуб з великою історією, через який пройшло багато бразильських футболістів. Сподіваюся, що я також зможу залишити свій слід в історії цього клубу.

— Можливо, ти спілкувався з кимось із нинішніх бразильців Шахтаря чи з тими, хто був раніше в команді, коли ухвалював рішення приєднатися до клубу?

— Так, я спілкувався як з нинішніми, так і з колишніми футболістами. З нинішніх гравців говорив з Егіналду, а з колишніх — із Луїсом Адріано.

— Що вони тобі розповідали про Шахтар?

— Вони мені сказали, що це великий клуб з великою історією. А ще — що я можу сюди приїхати, показати свою роботу і також вписати своє ім’я в історію.

— Чи слідкував ти за Шахтарем? Що можеш сказати про футбол, який показує команда, і скільки часу тобі знадобиться, аби адаптуватися до цих вимог?

— Так, я спостерігав за виступами Шахтаря в Лізі чемпіонів. Сподіваюся, що зможу швидко адаптуватися і допомогти команді своєю працею — голами та асистами.

— Охарактеризуй себе як гравця: які свої сильні якості можеш виділити?

— Мої сильні якості — це швидкість, дриблінг, миттєве ухвалення рішень на полі та гарний удар.

— Ти гратимеш під 37-м номером, як і в колишньому клубі. Що ці цифри означають для тебе?

— Це насправді важливі цифри для мене. Це номер, під яким я розпочинав грати, і хочу продовжувати грати саме під цим номером.

— Наші вболівальники дуже чекали на тебе й у соцмережах постійно про тебе розпитували. Що ти хотів би їм сказати?

— Хотів би усім подякувати. Також хочу сказати, що приїхав сюди допомагати клубу, і сподіваюся, що в мене це вийде.