Український боксер Олександр Усик продовжує готуватися до бою за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі. Між тренуваннями спортсмен знайшов час, щоби підтримати молоде покоління земляків.

Усик звернувся до українських школярів і закликав допомагати дітям, повідомляє портал Новини.LIVE з посиланням на Telegram-канал «Всеукраїнські шкільні ліги».

Олександр Усик продовжує розвивати спорт в Україні. Він бере участь у багатьох благодійних проєктах, спрямованих на популяризацію спорту та допомогу людям, які її потребують.

Що сказав Усик

Український боксер привернув увагу до нового проєкту, який має на меті залучення школярів до активного способу життя, до постійної змагальної практики, до психоемоційної реабілітації.

«Висловлюю свою підтримку загальному проєкту пліч-о-пліч. Це змагання серед школярів. Я знаю, що таке єдність. Я знаю, що таке команда, і як вона допомагає одне одному йти до перемоги. Хочу всім подякувати за підтримку цього проєкту, побажати успіху і гарно виконанної роботи. Слава Богу за все, та слава Україні», — розповів Олександр Усик.

Бій українця з Тайсоном Ф’юрі відбудеться 17 лютого у саудівському Ер-Ріяді. Обидва спортсмени продовжують підготовку до протистояння.