Колишній форвард донецького Шахтаря та збірної Хорватії Едуардо да Сілва незабаром розпочне тренерську кар’єру, очоливши боснійський клуб Першої ліги.

У п’ятницю, 26 січня, Слобода (Тузла) повідомила про те, що відбувся перший раунд переговорів між представниками клубу та екснападником донецького Шахтаря Едуардо.

Повідомляється, що розмова пройшла у конструктивному діалозі. Майбутньому наставнику було представлено структуру клубу, його можливості, план майбутнього розвитку, короткострокові та довгострокові амбіції, а також ознайомлено з труднощами, які має клуб.

Хорват бразильського походження поділився враженнями про зустріч з представниками боснійського колективу з Першої ліги (другий за рангом дивізіон БіГ).

«Я отримав більш ніж достатньо інформації про клуб і місто Тузла. Мені детально представили плани та бачення клубу. Я отримав багато неофіційних запрошень до багатьох клубів, але це перший офіційний візит до клубу».

Едуардо зізнався, що після повернення з Бразилії узаконить свою роль у Слободі з міста Тузла.

«Через приватні зобов’язання я змушений повернутися до Бразилії, але мої колеги продовжують спілкуватися з представниками Слободи. У найближчі терміни я планую відвідати Слободу і Тузлу й офіційно оформити свою роль в клубі», – цитують Едуардо в пресслужбі клубу.