Після початку повномасштабної агресії проти України, ФІФА та УЄФА відсторонили збірну росії від усіх турнірів під своєю егідою. Втім, країна-терорист проводила товариські матчі з представниками Азії та Африки.

Весь цей час росіяни намагалися організувати матч бодай з однією з європейських збірних, але ніхто не хотів псувати собі репутацію зв’язками з агресорами. Проте на другий рік повномасштабної війни знайшлася в Європі команда, яка вирішила забруднити свої руки кров’ю, сповістили росЗМІ.

Сербія легалізує агресорів

Допомогти країні-агресорці у пропаганді та легалізації терористів на континенті вирішила Сербія. Футбольні асоціації обох країн спочатку анонсували майбутній поєдинок, а тепер про його проведення оголосили офіційно.

Збірна Сербії погодилася на проведення зустрічі з командою росії. Товариський матч відбудеться 21 березня 2024 року в Москві на стадіоні «ВТБ Арена». Цей поєдинок стане частиною підготовки команди Драгана Стойковича до Євро-2024. Можна не сумніватися, що Росія використає цей поєдинок для пропагандистського шабашу на всі 100 відсотків.

Відомо, що ФІФА та УЄФА не стали блокувати проведення зустрічі, оскільки немає жодних обмежень у проведенні товариських матчів. Генеральний секретар Футбольного союзу Сербії Йован Сурбатович повідомив, що отримав дозвіл від УЄФА на проведення поєдинку.