Міжнародна федерація футболу (ФІФА) зобов’язала норвезького футболіста Матіаса Норманна виплатити російському клубу «Ростову» компенсацію за розірвання контракту. Норвежець втік із рф після атаки дронів на Москву.

Про це повідомляє Nettavisen із посиланням на рішення ФІФА, яке знаходиться у розпорядженні видання. За інформацією джерела, Матіас має виплатити «Ростову» 2,9 млн євро компенсації.

Норвежець наполягав на своїй невинності, назвавши те, що сталося з ним у рф форс-мажором. Крім того, він зазначив, що переймався своєю безпекою, а «Ростов» не йшов на діалог і ігнорував його. Проте більшість суддів у цьому процесі стали на бік російського клубу.

Джерело додає, що якщо Норман не зможе самостійно виплатити 2,9 млн євро компенсації, то цей обов’язок ляже на саудівський «Аль-Раед», який переманив гравця. Футболісту надали 45 днів на виплату компенсації. Якщо він проігнорує це, його можуть усунути від футболу, а «Аль-Раед» зіткнеться з санкціями з боку ФІФА (заборона на реєстрацію гравців — ред.).