17-річний хавбек Манчестер Юнайтед Закері Бауманн висловив бажання виступати у складі збірної України з футболу.

Відомо, що футболіст народився в Болтоні та всю кар’єру проводить в академії Манчестер Юнайтед. Бауманн грає в середині поля.

Варто відзначити, що його батьки родом з Коломиї, що на Івано-Франківщині. Батько та мама Зака ​​Бауманна перебралися до Англії у пошуках кращого життя, і саме там в них з’явився син, котрий нині перебуває у зоні уваги селекціонерів та тренерів збірної України, а також багатьох вітчизняних уболівальників.

«Скаути, які підшукують кадри для збірних України, чудово знайомі з потенціалом та здібностями Зака ​​Бауманна. Щобільше, півзахисник нібито навіть виявив бажання грати саме за «синьо-жовтих», а у «Манчестер Юнайтед» готові підтримати таке прагнення свого футболіста, якщо того реально покличуть грати за Україну», – йдеться у повідомленні.

Журналісти характеризують Бауманна, як футболіста, який не боїться м’яча, готовий до креативних дій, але не на шкоду обороні. Його сильні сторони це:

  • гарне бачення поля;
  • здатність приймати рішення;
  • ініціативність у роботі з м’ячем;
  • непогана техніка та фізичні дані;
  • у міру виражена агресивність, яка допомагає команді при пресингу, але й не призводить до накопичення великої кількості жовтих або тим паче червоних карток.

Деякі оглядачі вже порівнюють Закері Бауманна із Полом Скоулзом.

«Для нас головне питання полягає в тому, щоб не проґавити такого талановитого виконавця і, якщо він справді зацікавлений у виступах за збірну України, можливо, навіть заграти його за головну команду країни в одному із найближчих офіційних поєдинків «синьо-жовтих», – додають у матеріалі.