У суботу, 3 лютого, на Кубку Азії з футболу відбувся чвертьфінальний поєдинок Катар – Узбекистан. Господарі ЧС-2022 з футболу забили кумедний гол у цьому поєдинку.

Зустріч, що проходила на стадіоні Al Bayt Stadium у катарському Ель-Хаурі, завершилася з рахунком 1:1 (3:2 за пенальті) на користь Катару.

У середині першого тайму банальний простріл із флангу призвів до гола у ворота Узбекистану. Кіпер Уткір Юсупов переправив м’яч у власні ворота після прострілу з практично нульового кута — воротареві завадив невеликий рикошет.

У другому таймі «гості» відігралися, а зустріч перейшла у додатковий час, а згодом і в серію пенальті. У футбольній лотереї пощастило більше катарцям. Саме Катар пробився до півфіналу турніру, де на них чекає дуель із командою Ірану.