Сьогодні у словенській Поклюці стартував четвертий етап Кубка світу з біатлону сезону-2022/23. У перший день змагань відбулася жіноча спринтерська гонка, участь у якій взяли чотири українки – Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Дар’я Блашко та Анна Кривонос.

Найкращий результат серед «синьо-жовтих» (він же кращий для жіночої збірної Україні у цьому сезоні) показала Юлія Джима, яка безпомилково відпрацювала на обох вогневих рубежах і посіла 19 місце. Ще дві українки потрапили до ТОП-50: Анастасія Меркушина з однією хибою в пасиві стала 38-ою, а Дар’я Блашко, яка не припустилася жодної помилки на стрільбі, розташувалася на 45-ій позиції.

Перше біатлонне «золото» 2023 року виграла шведка Ельвіра Еберґ. Другий результат у Жюльї Симон з Франції, а на третю сходинку п’єдесталу піднялася італійська біатлоністка Доротея Вірер.

Кубок світу сезону-2022/23. Четвертий етап. Поклюка (Словенія)