Промоутер Олександр Красюк мало сумнівається, що Тайсон Ф’юрі (34-0-1, 24 КО) знову відмовиться вийти в ринг проти Олександра Усика (21-0, 14 КО). Представник нашого чемпіона назвав два головні чинники, які переконують його в тому, що довгоочікуваний поєдинок 18 травня все ж таки відбудеться.

Таку думку він висловив в інтерв’ю YouTube-каналі Seconds Out. За словами досвідченого українського промоутера, Циганський король, як називають уродженця Манчестера, перебуває під серйозним пресингом, а організатори шоу із Саудівської Аравії знайшли методи впливу на Ф’юрі.

«Тайсон Ф’юрі перебуває під серйозним тиском. Причому він сам себе загнав у такі умови. По-перше, йому доведеться заплатити 10 мільйонів, якщо він не вийде на ринг. Я маю на увазі, що йому доведеться це зробити зі своєї кишені. По-друге, організатори із Саудівської Аравії поставили на кон свою репутацію, щоб урятувати репутацію Тайсона Ф’юрі. І це ще один аспект тиску на ментальність Ф’юрі. І лише він сам у цьому винен», – сказав Красюк.