Український боксер, телеведучий, фітнес-тренер В’ячеслав Узелков знову опинився в кареті швидкої допомоги. Тепер не Вінниця, а вже Київ приймає зірку.

Зірки також хворіють, і від подібної ситуації не застрахований жоден із нас. Український боксер не називає свій діагноз, але вже більше тижня перебуває на стаціонарному лікуванню.

Цією новиною зі своїми шанувальниками Слава поділився на власній сторінці в Instagram. Наразі спортсмен проживає в Вінниці, і буквально на минулому тижні він повідомляв про те, що проходить обстеження в обласній лікарні.

Як видно з посту, вінницькі лікарі все ж таки не змогли надати відповідної допомоги, тому боксера в екстреному порядку переводять до Київської лікарні.

“І везе мене швидка до Києва, не зніматися”, — саме так підписав свій пост спортсмен, одразу викликавши бурю запитань.

Потрібно зазначити, що телеведучий не бажає ділитись подробицями свого лікування. Але допитливі шанувальники все ж запам’ятали тогорічний натяк Узелкова на тяжке захворювання. Саме тоді він декілька днів пролежав під крапельницями й навіть був на грані між життям та смертю.

Попри досить тяжкий стан, В’ячеслав не перестає бути оптимістом та знаходити позитив навіть в такій незвичній для нього ситуації.

Нагадаємо, що В’ячеслав Узелков відомий не тільки завдяки своїй кар’єрі спортсмена. Адже його розлучення з дружиною Мариною Боржемською обговорювали практично всі. Такий міцний шлюб, двоє неймовірних діток – і щось пішло не по плану. А у 2023 році телеведучий повідомив що знайшов нове кохання та планує весілля.