У віці 73 років пішов із життя заслужений тренер України, колишній футболіст юнацької збірної Радянського Союзу, почесний громадянин Нікополя Григорій Варжеленко, повідомляє ФК «Нікополь», у якому фахівець працював головним тренером.

Під час кар’єри футболіста Варжеленко грав за нікопольський «Трубник», дублюючий склад київського «Динамо», «Динамо» (Хмельницький) та «Динамо» (Ставрополь), був капітаном юнацької збірної Радянського Союзу.

На тренерській ниві фахівець очолював нікопольський «Металург» та житомирське «Полісся», а ще входив до штабу у «Зірці» і «Сталі». 2016 року Григорій Варжеленко очолив «Нікополь», який після повномасштабного вторгнення росії припинив виступи на професіональному рівні.

За роки у футболі Григорій Тихонович виховав багатьох знаменитих гравців — зокрема легенду «Динамо» та збірної СРСР Павла Яковенка, з яким жив на одній вулиці в Нікополі, а ще Миколу Кудрицького (чемпіон та володар Кубка Союзу, загинув в автокатастрофі в Ізраїлі), Сергія Художилова (віцечемпіон Європи U18 у складі збірної СРСР) та Дмитра Топчієва (чемпіон та володар Кубка України у футболці «Динамо»).