Колишній головний тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо розкритикував гру Артема Довбика у «Жироні». Нападник збірної України проводить чудовий сезон в Іспанії.

Відповідний коментар Сабо наводить sport-express.ua. Футбольний експерт вважає, що за гарною статистикою Артема стоїть чудова гра півзахисту «Жирони», а не індивідуальні якості форварда.

«Найкращим бомбардиром (УПЛ) стане Філіппов із «Дніпра-1». Мені він подобається. Він забивний і досвідчений футболіст, який непогано грає за Максимова.

Чи замінить він повноцінно Довбика? Довбика багато хто нахвалює, але я дивився останні ігри «Жирони» і можу сказати: Довбик — ніякий! Я взагалі не знаю, що він робить на полі. З його масою та швидкістю він повинен постійно відкриватися, відходити назад, а цього всього немає. Мені дуже цікаво, хто його придбає з такою грою?

Довбик зараз не повинен грати в основному складі, як на мене, ветеран Стуані набагато кращий. Очевидно, Довбика ставлять в основу, щоб вигідно продати. Раніше він багато забивав завдяки класній грі Савіо та півзахисту «Жирони», а зараз вони зникли й разом з ними зник Довбик», — заявив Сабо.