Володар поясу Всесвітньої боксерської федерації (WBF) у першій напівсередній вазі Арам Фаніян (24-2, 6 КО) побажав перемоги Василю Ломаченку (17-3 11 КО) над Джорджем Камбососом (21-2, 10 КО). При цьому 27-річний представник Броварів наголосив, що українці негативно ставляться до Василя.

Про це Фаніян заявив в інтерв’ю YouTube-каналу колишнього боксера з Молдови Віктора Ялимова. За словами Арама, він вважає Ломаченко фаворитом поєдинку проти Камбососа, але не знає, в якому стані перебуває ексчемпіон світу з трьох вагових категорій із Білгород-Дністровського.

«Що останнім часом відбувається з Ломаченком — я не знаю навіть, що сказати. Правда. Але він розумний боксер. Як боксер, він дуже розумний. Я не знаю, в якій він зараз формі, як на неї все це впливає. По-перше, у нього тут проблеми. Його тут ніхто не любить. Тож я взагалі не знаю. Чесно. Але я хотів би, щоб він виграв. Я думаю, що він і виграє. Але якщо він підійде в поганій формі, то він програє», – сказав Фаніян.

Нагадаємо, Ломаченко та Камбосос поб’ються за пояс Міжнародної федерації боксу (IBF) у легкій вазі в австралійському Перті 12 травня. Вони мали битися влітку 2022 року, але українець відмовився через вторгнення росії в Україну. При цьому нещодавно австралієць потрапив у скандал, запросивши до свого табору для підготовки до поєдинку боксера з рф, який підтримує війну.