Сьогодні у німецькому Рупольдингу стартував п’ятий у сезоні-2022/23 етап Кубка світу з біатлону. Програму змагань відкрила індивідуальна гонка серед чоловіків, у якій взяли участь 5 українців.

Представляти Україну тренери довірили Богдану Цимбалу (24 стартовий номер), Артему Тищенку (40), Тарасу Лесюку (56), Руслану Ткаленку (78) та Денису Насико (89).

Одразу двоє наших біатлоністів встановили особисті рекорди на рівні Кубку світу: це Денис Насико, котрий виявився найкращим серед українців і посів 26 місце, та Тарас Лесюк, який розташувався на 29 позиції. До залікової зони також потрапили Артем Тищенко (28) та Богдан Цимбал.

Нестримний норвежець Йоганнес Бьо здобув чергову перемогу, його співвітчизник Ветле Шостад Крістіансен виборов «срібло», а на третю сходинку піднявся словенській біатлоніст Яков Фак.

Кубок світу сезону-2022/23. П’ятий етап. Рупольдинг (Німеччина)