ФК «Львів» може повернутися на футбольну карту країни вже в сезоні-2024/25, повідомляє Спортивка. Попри те, що «синьо-золоті» досі зберігають за собою право розпочати наступний розіграш у Першій лізі, наразі розглядають дещо інший варіант.

За інформацією джерела, «містяни» планують заявитися до Другої ліги України. При цьому важливо, що потенційне повернення «Львова» буде з нуля і під новою юридичною особою з повним ребрендингом, оскільки «мертвий» проект Богдана Копитка має чимало боргів. Очікується, що у «Львова» буде інша емблема (повернуть один зі старих логотипів) і з’явиться нова форма.

Фінансувати львівський клуб буде де-факто Роман Михайлів, який займається дитячо-юнацькою школою «Львова» і паралельно є інвестором тернопільської «Ниви». «Синьо-золоті», найімовірніше, зроблять ставку на молодь, граючи власними вихованцями з «дітища» Романа Євгеновича. Однак де-юре, власником «містян», мабуть, буде хтось інший (бізнес-партнери Михайліва тощо), щоб не виник конфлікт інтересів із володінням двома клубами.

Повернення «Львова» — неостаточне рішення. Проте розмови про це ходять достатньо серйозні. Відтак, ймовірність чергової появи «левів» на професійному рівні – доволі висока.