Кілька держав готові відрядити своїх військовослужбовців для посилення безпеки під час Олімпійських ігор, які влітку відбудуться в Парижі. Про це повідомляє Le Monde з посиланням на Міністерство збройних сил Франції.

«Кілька держав збираються посилити нас у певних критично важливих сферах, таких як кінологія, де потреба у військовослужбовцях є величезною», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міністр оборони Польщі вже оголосив, що військові цієї країни приєднаються до міжнародної коаліції, створеної Францією задля безпеки Олімпійських ігор.

«У Парижі буде розгорнута оперативна група, до складу якої увійдуть наші військовослужбовці, в тому числі зі службовими собаками. Її основним завданням буде виявлення вибухівки та проведення контртерористичних операцій», — заявив глава Міноборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

За словами речника Генерального штабу ЗС Польщі, рішення вже ухвалено. І якраз у Польщі в четвер перебував начальник штабу французької армії Тьєррі Буркар.

Як повідомлялося, за чотири місяці до початку Олімпіади Франція оголосила стан максимальної готовності до терористичних атак. Рівень терористичної загрози підвищили до максимального одразу після теракту в Підмосков’ї.