Федерація волейболу України визначилася з кандидатурою нового головного тренера чоловічої національної збірної. В ФВУ офіційно оголосили, що рекомендуватимуть на цю посаду аргентинця Рауля Лосано.

Латвієць Угіс Крастіньш, який очолював команду з 2016 до 2023 року, залишає збірну України.

Виконком Федерації волейболу України проголосував за те, щоб рекомендувати на посаду головного тренера чоловічої збірної України аргентинського фахівця Рауля Лосано.

Президент ФВУ Михайло Мельник розповів подробиці щодо призначення нового коуча збірної:

«З допомогою Угіса збірна України здійснила величезний прорив у результатах, якості гри і в світовому рейтингу, Крастіньш прищепив нашій команді європейський менталітет. Але час не стоїть на місці. Останнім часом збірна України не виправдовувала тих сподівань, які на неї покладені. Треба щось змінювати і вдосконалюватися. Дякуємо панові Крастіньшу за сім років добросовісної праці. Надалі ми плануємо співпрацю з іншими закордонними фахівцями».

При виборі кандидатури нового головного тренера представники ФВУ провели перемовини з 24 фахівцями з різних країн світу. І врешті зійшлися на кандидатурі 67-річного аргентинського спеціаліста Рауля Лосано. Тренерською діяльністю Рауль займається з 1974 року, в ході кар’єри очолював збірні Іспанії, Польщі, Німеччини, Ірану і Китаю. Вагомим аргументом на користь кандидатури Лосано стало його бажання допомогти Україні в скрутний час.

Згідно з процедурою, виконком ФВУ рекомендував кандидатуру Лосано, а затвердити її має комісія Міністерства молоді і спорту. Дуже авторитетним буде також помічник головного тренера. Але з ним ще тривають перемовини і узгоджуються формальності умов контракту.