Програму змагань п’ятого у сезоні-2022/23 етапу Кубка світу з біатлону, який зараз проходить у німецькому Рупольдингу, продовжила жіноча індивідуальна гонка.

Збірну України у цій дисципліні представляли чотири біатлоністки: Анастасія Меркушина (20 стартовий номер), Юлія Джима (32), Анна Кривонос (80) та дебютантка Кубка світу Любов Кип’яченкова (91).

Найкращий результат серед «синьо-жовтих» у Юлії Джими, яка зайняла 20 місце. До залікової зони потрапила і Анастасія Меркушина, у якої 31 позиція. Дуже близька до набору очок була Анна Кривонос, але в підсумку вона стала 41-ою. Незадався дебют на рівні Кубка світу для Любові Кип’яченкової, яка припустилася семи помилок на вогневих рубежах і завершила гонку на 89 місці.

Переможницею індивідуальної гонки стала італійська біатлоністка Ліза Вітоцці. На другу сходинку п’єдесталу піднялася француженка Лу Жанмонно, а її співвітчизниця Жулья Сімон замкнула призову трійку.

Кубок світу сезону-2022/23. П’ятий етап. Рупольдинг (Німеччина)