У вівторок, 9 квітня, завершився 23-й тур УПЛ. Він подарував кілька несподіваних результатів: усі переслідувачі Шахтаря втратили очки. Динамо зіграло внічию з ЛНЗ (1:1), Кривбас поділив очки із Ворсклою (1:1), а Дніпро-1 — із Зорею (2:2).

Своїми міркуваннями про підсумки туру з terrikon.com поділився заслужений тренер України Йожеф Сабо.

— У київському Динамо працюють мої вихованці. Той самий Саша Шовковський, який став головним тренером. Щось не виходить, але це тому, що нема виконавців високого класу. Коли я дивлюсь чемпіонат Англії чи Німеччини, де зібрані найкращі футболісти, які з м’ячем працюють, як артисти у цирку. Прийом м’яча, технічні прийоми – все на найвищому рівні. В нас цього, на жаль, немає. Чому? Війна. Вибрали всю молодь, яка була у юнаках, у молодіжці. У Динамо, якщо говорити про футболістів, якими можна похвалитися, це Бражко, про якого я говорив раніше. Але у матчі з ЛНЗ і він був не в найкращій формі. Мабуть, втомився хлопець. Але сподіватимемося на краще.

Динамо втратило два дуже важливі очки. А я ще місяць-півтора тому казав, що чемпіоном стане Шахтар, який боротиметься із Динамо за чемпіонство. У Максимова дуже добре виходило у Дніпрі-1, але зараз, певне, травми внесли свої корективи. Я не бачу у їхніх діях гру. Так само, як не побачив її і в матчі Динамо.

Раніше у грі Динамо була агресія, швидкість, забігання на флангах, передачі в середину на випередження. Все це робилося на швидкості. Нас так вчили. І потім ми вже самі вчили та говорили, що гравець середньої лінії не має права обводити суперника на своїй половині поля, бо це може закінчитись голом у свої ворота. Ні в якому разі! Цього всього немає, і в цьому не головний тренер винен. А ті тренери, які закладають базу у школах. Адже молодь не має великого ігрового досвіду.

Команди, в яких, як ми вважаємо, зібрані найкращі футболісти, Кривбас та Дніпро-1, десь втомлюються. І це природно. Шахтар набирає обертів. Там справді з’явився і інший тренер, і добрий підбір гравців. Після Мудрика вони більше нікого не продавали. Поки що, як на мене, більше шансів на чемпіонство у Шахтаря. У Динамо молода команда, і Шовковський хоче щось зробити, але для цього потрібен час. А щодо всіх інших, то Кривбас і Дніпро-1 поведуть боротьбу за третє місце.