У матчі відповіді 1/4 Ліги чемпіонів КОНКАКАФ Інтер Маямі програв Монтеррею — 1:3, матчі відбувся в ніч на 11 квітня, перша зустріч також закінчилася поразкою команди Мессі — 1:2.

Гол престижу не потішив Ліонеля Мессі

До вирішальної гри американський колектив на чолі з Мессі підходив після поразки в першому матчі — 1:2. Однак команда не зуміла продемонструвати характер. Запальні мексиканці з Монтеррею закинули хет-трик у ворота Маямі вже до 64-й хвилини.

Згодом колишній гравець Барси, що виступає за Маямі, Альба отримав червону картку та залишив поле. Гол престижу на 85-й хвилині допоміг оформити Мессі. Аргентинець виконав навіс зі штрафного, який замкнув Гомес. Втім, наврядчи це втішило Ліонеля, його команда поступилася — 1:3, а за сумою двох матчів — 2:5.