Наставник української чоловічої збірної з біатлону Юрай Санітра поділився враженнями від виступу своїх підопічних в естафетній гонці на п’ятому етапі Кубка світу сезону-2022/23 у німецькому Рупольдингу.

«Хлопці молодці, впоралися. Прима біг востаннє 18 грудня, Дудченко також ще в цьому році не виступав.

Чекали, що покаже Насико, – молодець, друге коло пробіг з Тар’єм в одному темпі, зі стрільбою впорався.

Цимбал показав себе так, як хочемо його бачити в кожному старті: практично не програв лідерам секунд. Ну, а Антон вже кандидат на останній етап – добре впорався зі стрільбою, швидко закривав мішені.

Ще немає оптимальної форми, як би того хотілося, але шосте місце для нас – це як перемога.

Загалом атмосфера дуже гарна в команді після індивідуальної гонки. Хлопці, які приїхали з Обертілліаха (Прима та Дудченко), додали трохи оптимізму, свіжості.

Всі перед стартом відчували, що є шанс, і використали цю можливість на 100%.

З Дмитром Підручним будемо у медалях? Він, гадаю, теж радіє за команду, за цей результат. Бо ми – одна команда», – розповів Санітра.

Нагадаємо, що у цій гонці чоловіча збірна України у складі Артема Прими, Дениса Насико, Богдана Цимбала та Антона Дудченка посіла шосте місце.

Завтра у Рупольдингу відбудеться жіноча естафета, склад збірної України дивіться тут.

Повний розклад етапу Кубка світу з біатлону у Рупольдингу доступний за цим посиланням.