Російські футбольні чиновники знову погрожують керівництву УЄФА. Міжнародна ізоляція сильно допікає країні-агресорці.

Повномасштабна військова агресія проти України позбавила російський футбол міжнародних турнірів. На болотах намагаються знайти вихід з глухого кута.

росія погрожує зміною конфедерації

Російські чиновники кулуарно вели перемовини з керівництвом УЄФА про повернення в турніри. Першим кроком мав стати допуск юнацьких команд росії до континентальних відбіркових турнірів.

Проте рішучий опір європейських асоціацій зупинив гібридну експансію країни-агресорки. Це сильно обурило керівництво російського футбольного союзу (рфс). Президент організації Алєксандр Дюков звинуватив УЄФА у зриві домовленостей та пригрозив виходом з асоціації.

«Зараз переговори перебувають на паузі. І ми, і УЄФА довели один одному свої позиції. Усі аргументи наведені. УЄФА прийняла рішення минулого року, що дозволяє юнацьким збірним грати у відборі ЧЄ, але це рішення так і не було реалізовано. Ми вважаємо, що м’яч на половині поля УЄФА. Але ми маємо можливість зміни конфедерації. Ця можливість, як і раніше, існує»,
– повідомив Дюков.

Нагадаємо, що збірна росії з футболу не братиме участь у відборі до чемпіонату світу 2026 та чемпіонату Європи 2028. Російські клубні команди не допущені до єврокубків.

Втіхою для росіян стали товариські матчі зі збірними країн, які є союзниками або прихильниками країни-агресорки. Також керівництво УЄФА закрило очі на проведення Турніру розвитку, в якому візьмуть збірні росії, Сербії, Казахстану та Гани віком до 16 років.