Голова ради директорів іспанської «Жирони» Пере Гвардіола розповів про те, чи клуб утримуватиме у складі лідерів команди. Артем Довбик, Віктор Циганков та інші гравці можуть отримати пропозицію від європейських грандів, пише SportNews.

«Жирона» мріє про дебют у Лізі чемпіонів та збирається посилити склад, розповів Гвардіола в інтерв’ю Sport.es.

Іспанські журналісти повідомили про те, що щонайменше п’ять футболістів «Жирони» найближчого літа можуть піти з команди. Каталонці отримають запити щодо Алейша Гарсії, Віктора Циганкова, Артема Довбика, Валерія Фернандеса та Янхеля Еррери.

«Жирона» продаватиме гравців

Пере Гвардіола зазначив, що каталонський клуб докладе максимум зусиль, щоб кваліфікуватися до Ліги чемпіонів наступного сезону. Влітку на команду чекає серйозна зміна складу. «Жирону» залишити гравці, які були орендовані в інших клубах. Також каталонці продадуть когось зі своїх лідерів, аби посилити склад.

На думку Гвардіоли, не можна заважати футболістам міняти клуби, коли гравці одержують вигідні пропозиції. «Жирона» намагатиметься заробити на трансферах своїх лідерів якомога більшу суму.

У каталонському клубі немає недоторканних футболістів. Навіть Віктор Циганков та Артем Довбик можуть піти, якщо «Жирони» отримають вигідні пропозиції щодо трансферів українців.