Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко поділився думками щодо конфлікту між Олександром Алієвим та Артемом Мілевським. Про це пише сайт SportNews.

Кілька місяців тому стало відомо про те, що Алієв та Мілевський посварилися. Причиною цьому стало незадоволення Мілевського тим, що Алієв розповів про його проблеми зі здоров’ям.

Напередодні Леоненко заявив, що в цьому конфлікті він став на бік Алієва.

«Звичайно, на боці мого друга Алієва. Я не розумію, чому Артем на нього образився. Навіть голуби знали, що Мілевський пив. Тим більше, Хацкевич раніше сказав, що побачив Артема на прощальному матчі Селезньова, і він був схожий на істоту.

До того ж сам Мілевський неодноразово публікував фото і відео, де було видно його стан. Які можуть бути претензії до Алієва?

Чи готовий помирити їх? Я вам що, сваха? Якщо вони самі не захочуть помиритися, я нічим не зможу допомогти. Вони самі мають до цього прийти.

Звичайно, Мілевському треба зробити перший крок, Алієв тут точно не винен. Артем має просто вибачитися, але все залежить від того, наскільки буде впертим мій друг (Алієв — прим.) – пробачить він чи ні», — заявив Леоненко.