Олімпійський чемпіон та народний депутат України Жан Беленюк поділився думками щодо Василя Ломаченка. Про це пише SportNews.

Попри свої здобутки в боксі, Ломаченко є досить неоднозначною особистістю в українському суспільстві. Причиною цьому є його суперечлива позиція щодо російської агресії.

Напередодні Беленюк розповів про своє ставлення до Ломаченка.

«Ми з ним не були близькими друзями і ніколи відверто спілкувалися. Мені було б цікаво, яка у нього взагалі позиція, щоб розуміти. Моя позиція щодо нього не змінилася, бо я сприймаю його виключно, як спортсмена.

А з приводу його людських якостей чи політичних поглядів, мені нічого не відомо. Але, звісно, у складний для країни момент як звичайні люди, так і особисті шанувальники Ломаченка можуть обурюватися подібною поведінкою через те, що сам момент змушує займати чітку позицію до ситуації.

Тут можна зрозуміти критику зі сторони, але якщо Василю є якесь діло до того, як його сприймають в українському суспільстві, то йому потрібно просто вийти і розповісти, як він вважає і що у нього в голові. Особисто для мене там багато невідомого, я не знаю, чим він мотивується», — заявив Беленюк сайту Sport-express.ua.